Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başka birinin yurtdışına gittiğini görmek

Rüyada başka birinin yurtdışına gittiğini görmek

Rüyada başka birinin yurtdışına gittiğini görmek onların bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine, hasta ise daha kötüye gideceğine, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, işi ile gündeme geleceğine, elinin de bollaşacağına, tatsız haberlerin alınacağına işaret eder.

Rüyada başka birinin yurtdışına gittiğini gördüyseniz:

  • Gereken uyarlamaları yapmalısınız.

Rüyada başka birinin yurtdışına gittiğini görmek kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, hayatını düzene sokmak için yapacağı şeylerin ters tepeceğine, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yurtdışına çıktığını görmek hiçbir bedduanın ve musibetin kendisine isabet etmeyeceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine yorulur.

Rüyada yurtdışını görmek üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına, güzellikler ve hoşluklarla karşılaşacağına, özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, bu kimseyle barışmak için çabalayacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşla yurtdışına gitmek dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına ve neşesinin de yerine geleceğine, iş hayatı içinde sahip olunan prestijin artacağına, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine işarettir.

Rüyada yurtta olduğunu görmek arsız ve yüzsüz kimselere uyacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine tabir olunur.

Rüyada yurtdışı seyahati görmek halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına rivayet eder.

Rüyada uçakla yurtdışına gittiğini görmek sevdiği kişilerle arasının açılacağına, çok iyi bir duruma geleceğine, bir sebeple borcun gittikçe artacağına, daha da büyüyüp ödenmeyecek hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yurtdışına gitmek sıkıntılı geçen günlerin geride kalacağına, şansını kendi eliyle engelleyeceğine, uzun bir süre boyunca çekeceğine, hayallerini ertelemek zorunda kalacağına işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Rüyamda eşimin kardeşinin yurtdışına gitmek istediğini gördüm bu rüyamın anlamı nedir acaba

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.