Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başbakanın evinde olduğunu görmek

Rüyada başbakanın evinde olduğunu görmek

Rüyada başbakanın evinde olduğunu görmek geleceğe olan inancını yitireceğine, kötü kişilerden uzak durulacağına, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına, zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, yaşamının tadını çıkaracağına alamet etmektedir.

Rüyada başbakanın evinde olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı kişilere bazı nasihatler vermek veya işleri halletme biçimleri hakkında yorum yapmak isteyebilirsiniz.

Rüyada başbakanın evine gitmek üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına delalet etmektedir.

Rüyada başbakanın evine misafir olmak hidayete ereceğine, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri bu sayede ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Rüyada başbakanın evine gittiğini görmek beden sağlığının zarar göreceğine, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, keyfinin kaçmasına neden olacak olaylarla karşılaşmayacağına inanılır.

Rüyada başbakanı evine geldiğini görmek sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, girilen tüm işlerin hayırlı rızklar getireceğine, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada başbakanı evinde görmek yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, kendisini ailesine vereceğine delalet eder.

Rüyada başbakanın evinde olmak insanların hayran kalacağı işler ortaya koyacağına, çok büyük ses getireceğine, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, sorunlarına çözüm bulacağına ve kendisini çok kötü hissettiği bir dönemin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada başbakanı evinde misafir etmek gönlünün ferahlayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine, sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına işarettir.

Rüyada başbakanı kendi evinde görmek geçiminin de çok daha kolay hale geleceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına işarettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments