Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada baş açık gezmek

Rüyada baş açık gezmek

Rüyada baş açık gezmek tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, fesat kimselerin çıkacağına, elindekileri de yitireceğine, malının ve parasının da hiç olmasına neden olacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına işaret eder.

Rüyada baş açık gezmek gördüyseniz:

  • Karşı çıkmak yerine, bırakın rahatlasınlar.

Rüyada baş açık gezmek hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, eş, dost ve akraba ile bir soruna çözüm bulunacağına, pis ve kargaşa içindeki bir yabancı ülkede bulunmak, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına yorulur.

Rüyada başı açık gezmek hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına, hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok büyük bir sıkıntı çekmeden kavuşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada göğsü açık gezmek maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine delalettir.

Rüyada saçı açık gezmek kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, yanlış anlaşılacağına ve tüm işini gücünü bırakarak kendisini doğru ifade etmek ve aklamak için nefes tüketeceğine delalettir.

Rüyada açık gezmek ancak sevdiği bir iki kişi dışında kimsenin yardımcı olmayacağına, canını ve malını garanti altına alacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine rivayet eder.

Rüyada saçı açık gezdiğini görmek geleceğine bakacağına, zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, hastalığı ya da endişe duyduğu herhangi bir durum varsa eğer Allah’ın izni ile düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada birini başı açık görmek çalışmaları ile takdir toplayacağına, alkış alacağına ve itibar göreceğine, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, rakiplerin üzüleceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına delalettir.

Rüyada karısını başı açık görmek gücünün azalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, sevilip sayılacağına, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.