Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada balkondan bebek düşürmek

Rüyada balkondan bebek düşürmek

Rüyada balkondan bebek düşürmek elinde bulunan imkânlar ile çok sıkıntı yaşayacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, başarılarını arttıracağına, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, hak ettiklerinin kendisine ulaşmayacağına, aile bireyleri arasında istenmeyen tartışmalar ve sorunlar çıkacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, rütbe alacağına delalettir.

Rüyada balkondan bebek düşürmek gördüyseniz:

  • Sadece daha yaratıcı düşünmeniz gerekiyor.

Rüyada balkondan bebek düştüğünü görmek beklenmedik kapıların açılmasına, mutlu olacağına ve güleceğine, huzura ve mutluluğa kavuşacağına alamet eder.

Rüyada balkondan bebek düşürmek hayallerin kısa süre içinde gerçeğe döneceğine, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada bebeğin balkondan düştüğünü görmek kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına yorulur.

Rüyada balkondan düşen bebeği tutmak kalbinin küt küt edeceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine delalettir.

Rüyada balkondan düşen bebek görmek ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, işlerinin yoluna girip kazancının artacağına ve uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada bebeği balkondan düşürmek kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına bu sayede hayatının çok daha rahat, kolay ve zevkli hale geleceğine, elinin bolluk ve bereket göreceğine, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına alamet eder.

Rüyada balkondan düşen bebeği kurtarmak maddi açıdan çok zor duruma düşüleceğine, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, yönetici koltuğuna yükseleceğine ve çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına delalettir.

Rüyada bir bebeğin balkondan düştüğünü görmek rakiplerine yenileceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.