Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada balıktan zehirlenmek

Rüyada balıktan zehirlenmek

Rüyada balıktan zehirlenmek eli bolken bir anda darlık içinde olacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, bunun için sabırsızlanacağına, ilk etapta durumu kaldıramayacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, ticaretinin de hızlanacağına, bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına tabir olunur.

Rüyada balıktan zehirlenmek gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızda yapacağınız değişiklikler geleceğinizi olumlu etkileyebilir.

Rüyada zehirli balık görmek kısmetlerinin artacağına, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan rüya sahibinin iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine, aile hayatında çok sıkıntı çekeceği bir döneme gireceğine ve hak ettiği bir konuda destek alacağına delalet eder.

Rüyada balıktan zehirlenmek daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine ve kısa sürede çok mutlu olunacağına, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada zehirli et yemek hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, huzurlu bir hayat süreceğine, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada mantardan zehirlenmek sağlıkla ilgili olarak yaşanacak bir sorunla uğraşmak zorunda kalınacağına, önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine, takdir edilip her konuda destek göreceğine rivayet eder.

Rüyada zehirli su görmek aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına, hayallerin gerçekleşeceğine ve huzurlu ve mutlu bir aile hayatında kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada zehir emmek cebine giren paranın gittikçe azalacağına, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, edineceği gelir sayesinde maddi zararının tümünün karşılanacağına, başarıya giden yollar üzerindeki engellerin kalkacağına delalet eder.

Rüyada zehirleyerek öldürmek geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada küçük zehirli yılan görmek sevineceğine, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına, uzun yıllar boyunca rüya sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, de hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ragıp cosar

Rüyamda çocuğu olmayan bir akrabamın babamın getirdiği balıkla annesinin babasin ve o kadının zehirlendiğini ve kusmaya çalıştıklarını gördüm ne anlama geliyor acaba