Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada balıkçıdan balık almak

Rüyada balıkçıdan balık almak

Rüyada balıkçıdan balık almak sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine, kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine, geçim derdinin olmayacağına, parasının da, malının da eksilmeyeceğine, çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, kişinin şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine delalettir.

Rüyada balıkçıdan balık almak gördüyseniz:

  • Birlikte özel vakit geçirmek istediğiniz kişilerle özel planlar yapabilirsiniz.

Rüyada altın balık tutmak zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına, zor günlerden geçeceğine, bu ağır havanın bir an önce dağılması için Allah’a yalvaracağına delalettir.

Rüyada balık diriltmek yaşadığı sorunların en azından büyük bir kısmından kurtulmasına yardımcı olacağına ve çok büyük bir ferahlama hissedeceğine, işlerinin günden güne daha da bozulacağına, sıkıntıdan kurtulacağına, keyfinin yerine geleceğine delalettir.

Rüyada büyük canlı balık görmek duygularının ön plana çıkacağına ve hayattan zevk alacağı günler geçireceğine, iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada balık kavurmak yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanların barışacağına delalet etmektedir.

Rüyada suya balık atmak iş hayatında daha önce hayal edemediği kadar iyi bir kariyere sahip olacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, şansının ve kısmetlerinin açılacağına inanılır.

Rüyada dolu balık görmek rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, işlerindeki bereketin, bolluğun, verimin kaçacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada toprak altında balık görmek nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, kendisini baştan çıkarmak isteyen veya kötü yola düşürmeye çalışan kimselerin tuzağına düşmeyerek, her an Allah’a sığınıp, onun istediği yoldan gideceğine, ferahlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada güzel balık görmek tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, bir sebeple çok büyük bir beklenti içine gireceğine, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, bu kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments