Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada balık yakalamak

Rüyada balık yakalamak

Rüyada balık yakalamak kudret ve hikmet sahibi olacağına, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, kimseye borçlanmayacağına bilakis sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, küskünlüklerin ve kırgınlıkların biteceğine, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, gönlünün ferahlayacağına, yaşadığı stresin biteceğine alamet eder.

Rüyada balık yakalamak gördüyseniz:

  • Bir fikrinizin hayat bulmasını istiyorsanız öncelikle dile getirmeniz gerekiyor.

Rüyada büyük balık yakalamak kötü ve sorunlu bir dönemden geçeceğine, elinde çok büyük başarılar kazanacağı işler bulunduğuna ve bu işleri tam zamanında gerçekleştirdiği takdirde hatırı sayılır bir kazanç elde edeceğine, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada fok balığı yakalamak işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına delalettir.

Rüyada yavru köpek balığı yakalamak bereketin ve verimin geleceğine, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine, çok büyük mutluluk yaşanacağına, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine yorulur.

Rüyada berrak suda balık yakalamak düşmanlarının güçleneceğine, bir sebeple bir süreliğine darboğaza düşüleceğine, ferahlığa çıkacağına delalet eder.

Rüyada yayın balığı yakalamak iş yerinde ve hanede bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, orada tatsız olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada nehirde balık yakalamak büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına, sıkıntılarının artacağına, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada çamurlu suda balık yakalamak razı geleceğine, yaşanan kötü olayların çok yakın bir zaman içinde düzeleceğine, sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına alamet eder.

Rüyada elle balık yakalamak işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments