Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada balık ve yavrusunu görmek

Rüyada balık ve yavrusunu görmek

Rüyada balık ve yavrusunu görmek çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, gözyaşının dineceğine, uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, evine haciz geleceğine, işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, diplomalarının artacağına, gelişiminin hız kazanacağına, bu sayede hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine alamet eder.

Rüyada balık ve yavrusunu gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle bir araya gelmeniz veya sevdiğiniz şeyleri yaparak vakit geçirmeniz size iyi gelebilir.

Rüyada yavru fok balığı görmek kişinin tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kardeşler arasındaki bir sorunun çözüleceğine, hayır getirecek kişilerle güzel bir yola çıkılacağına delalet eder.

Rüyada akvaryum yavru balık görmek kapanan kapıların açılacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına ve kısa zaman içinde sorunun üstesinden geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada balığı yavrularken görmek gönlünce bir yaşam süreceğine, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına ve lüks bir hayat süreceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada balık yavrusu görmek gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine ve hayırlı bir kısmete, rüya sahibi evliyse, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yavrulamış balık görmek malından ve parasından kaybedeceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, sevdiği kişi ile arasına kara kedi gireceğine, kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yunus balığı ve yavrusunu görmek işinde başarılı olacağına, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, işindeki verimin artacağına böylece maddi sorunlarının kalmayacağı gibi iç dünyasının da zenginleşeceğine alamet eder.

Rüyada yavru süs balığı görmek sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına delalet eder.

Rüyada köpek balığı yavrusu görmek aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, halk arasında çok sevilen ve sözü dinlenen bir kişi olacağına ve iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, sorunlu kişilerle irtibatın koparılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments