Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bakkal açmak

Rüyada bakkal açmak

Rüyada bakkal açmak çok büyük bir zenginliğe kavuşup mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, bekarsa yakında evleneceğine ve mutlu olacağına, kişinin hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına ve karşılığını da en güzel şekilde göreceğine, işinde uzmanlaşacağına ve böylece herkes tarafından takdir edileceğine, büyük üzüntüler yaşayabileceğine, rakiplerini ve düşmanlarını korkutup kaçıracağına, kıskanan kişiler tarafından ortaya çıkarılan kötü sürprizleri kendi bilek gücü ile yeneceğine, maddi ve manevi olarak geçirdiği zor günlerin biteceğine, zaman içinde daha rahat edeceği çeşitli çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine ve kısa süre içinde büyük zenginliğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada bakkal açmak gördüyseniz:

  • Daha önceden göremediğiniz yaratıcı veya finansal teklifler söz konusu olabilir.

Rüyada eşarbı açmak geleceğinin de parlak, hayırlı ve güzel olacağına, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, mallarının da hayırlı olacağına delalet eder.

Rüyada kapı kilitlemek açmak sevindirici ve olumlu bir şekilde geleceğine, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına, cesaretinin yerine geleceğine yorulur.

Rüyada tuvalet kapısı açmak gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, yapılan bir hatanın iş konusunda tecrübeli bir kişinin vereceği fikir sayesinde düzeltileceğine, bu sayede işlerin daha iyi bir hal alacağına alamet eder.

Rüyada ışık açmak kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, maddi açıdan zarar edileceğine alamet eder.

Rüyada kapalı pencere açmak zinaya ve yasak olana uzak duracağına, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suya yol açmak yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, bereket ve zenginlik içinde yaşayacağına, rüya sahibinin zahmetli, çileli ve zorlu günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada zarf açmak anne babayla ters düşüleceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının kapısını açmak iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine, tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının da bitmesini sağlayacağına, rahat şekilde geçineceğine delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments