Rüyada babayla sevgili olmak

Rüyada babayla sevgili olmak keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, farklı sektörlere ve alanlara yöneleceğine, maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, sevilen bazı kişilerden ya da iş arkadaşlarından ihanet görüleceğine, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine, kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, rüya sahibinin az bir sürede ferahlığa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babayla sevgili olmak gördüyseniz:

  • Maddi veya ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda sıkıntı yaşanabilir.

Rüyada sevgilinin babasını görmek aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, insanlara ilim irfan aşılayacağına, yol göstereceğine tabir olunur.

Rüyada sevgilinin annesini ve babasını görmek çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, hep dua edeceğine, hastalıklarının biteceğine, borçlarının da kapanacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgiliyle babaya yakalanmak iş hayatında büyük başarılar kazanacağına, ruhuna hayrat yapılacağına, işlerinde yaşadığı sıkıntının yakında sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevgilinin babasıyla telefonda konuşmak ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına, iyi niyetinden uzaklaşacağına, belalı, art niyetli, haris, kıskanç ve dedikoducu insanlara uyacağına ve güzel huylarını da terk edeceğine tabir olunur.

Rüyada anne baba sevgili görmek sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, heyecan ve hareketlilik geleceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine inanılır.

Rüyada sevgilisinin babasını görmek uzun zamandan beri tanış olunan birinden darbe yeneceğine, yaşayacağı bazı olaylardan ötürü ailesi ile arasının açılacağına, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına rivayet eder.

Rüyada babanın sevgilisi olduğunu görmek büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, büyük kazanç getirecek işlere gireceğine inanılır.

Rüyada sevgiliyle babayı tanıştırmak işinden ve ekmeğinden olacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine ve çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun kaçacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top