Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ayın üzerinde yürümek

Rüyada ayın üzerinde yürümek

Rüyada ayın üzerinde yürümek bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, sıkıntılı günler geçirileceğine, yaşanan tatsız bir olaydan ötürü umutsuzluk yaşanacağına, huzurlu bir hayata adım atacağına, kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, yaradanın bu şansı kendisine vereceğine ve kişinin aynı zamanda onun pek çok lütufları ile karşılaşacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine, zor durumda kalacağına, keyfin bozulacağına yorulur.

Rüyada ayın üzerinde yürümek gördüyseniz:

  • Meslektaşlarınızla veya yaşça sizden büyük kişilerle ilişkilerinizi geliştirmelisiniz.

Rüyada ayın üstünde yürümek her geçen günün daha sıkıntılı bir şekilde biteceğine, sorunlu başlayan bir işin yine sorunlu devam edeceğine ve parasal olarak büyük bir zarara yol açacağına, onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine delalet eder.

Rüyada ayın üzerinde yürümek mevki makam sahibi olunacağına, zorluklarla geçen bir dönemin biteceğine, ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, kişinin düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ocak ayını görmek insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına, eline geçen fırsatları bir türlü değerlendiremeyeceğine, yakında bazı kişiler ile tatsızlıklar yaşanacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine yorulur.

Rüyada kış ayında kiraz görmek çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine yorulur.

Rüyada ayın üstünde oturmak edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, işlerin büyük kazanç sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ağustos ayını görmek hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, büyük bir ferahlama yaşayacağına, çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada ayın parçalanması görmek itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayın söndüğünü görmek hayırlı günler yaşayacağına, hastalıklarını yenmeyi başaracağına, düşmanından uzak olacağına, imkânsızı başaracağına, güç ve kudret sahibi olacağına, olumsuz duygu ve düşüncelerinden arınacağına, rahat edeceğine, dualarının ve tövbelerinin de kabul olacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments