Rüyada ayağını şişmiş görmek

Rüyada ayağını şişmiş görmek tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, sevinçli ve güzel haberler alacağına, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, çok büyük işlere girişip hepsinden alnının akı ile çıkacağına, kafasının boşalacağına, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına, onun da uzun süre bu durumu halledebilmekle vakit harcayacağına rivayet eder.

Rüyada ayağını şişmiş gördüyseniz:

  • Size bir fayda sağlamayacak veya bir yere ilerlemesi zor işler için gereğinden fazla enerji harcıyor olabilirsiniz.

Rüyada ayakları şişmiş görmek uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına, hayırlı bir yola çıkılacağına,  bu yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, aksiliklerin peşini bırakmayacağına işarettir.

Rüyada ayakların şiştiğini görmek ağız tadını ve keyfini yitireceğine, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına takdir ve sevgi göreceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına delalet eder.

Rüyada ayaklarının şiştiğini görmek sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayaklarının şiş olduğunu görmek ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, kendisine olan güveninin artacağına, başarı ve zenginlik getireceğine, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada şişmiş ayak görmek yaşamının daha güzel hale geleceğine, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayağı şiş görmek yaptığı iş ile başarılı olacağına ve hayatını garanti altına alacağına, kazandıklarının ve elde ettiklerinin makbul olmayacağına, geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayaklarını şişmiş görmek hem çok büyük başarılar ve paralar kazanacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, büyük problemler yaşanacağına delalet eder.

Rüyada ayak bileğinin şiştiğini görmek sıkıntıların çözüm bulacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, eski bir hastalığın nüksedeceğine alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Scroll to Top