Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ayağı olmayan adam görmek

Rüyada ayağı olmayan adam görmek

Rüyada ayağı olmayan adam görmek etrafındaki kişilerden büyük bir ihanet göreceğine ve bu ihanet yüzünden çok sevdiği kişilerden uzak durma kararı alacağına, güzel sözler işiteceğine, bu sayede çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, mutlu olacağına, rızık elde edeceğine, aydınlanacağına, bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, umutlarını yitireceğine, iş konusunda çok deneyimli bir kişi ile ortaklık kurulacağına tabir olunur.

Rüyada ayağı olmayan adam gördüyseniz:

  • Eski tanıdıklarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada ters ayaklı adam görmek sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, kişinin böylece rızkının genişleyeceğine, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayağı olmayan adam görmek art niyetli kimselere rastlayacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine ve rahat ettirecek adımlar atılacağına, gerçek mutluluğu tadacağına yorulur.

Rüyada ayakları olmayan adam görmek geçim derdinin biteceğine ve bu sayede kişinin rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, iş alanında tıkanmaların, kavgaların ve rekabette altta kalmanın söz konusu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada abdest alan adam görmek çalışmalardan pek getiri alınamayacağına, sevilen kişilerle bazı konularda ters düşüleceğine, elde edilen kazanç ile daha farklı işlere girileceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada konuşan adam görmek arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, başarıdan başarıya koşacağına, herhangi bir sıkıntı ya da sorun yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kalemle adam öldürmek maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, onlar gibi davranıp, mal ve para sahibi olacağına inanılır.

Rüyada sopayla adam öldürmek ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, işlerinin başarılı olacağına, alim ve bilge insan olacağına, insanların gözünde saygıdeğer, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına tabir olunur.

Rüyada tanıdığı yaşlı adam görmek zorlukların kolayca aşılacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, zor bir durumun üstesinden gelineceğine, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments