Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ateş edilmek

Rüyada ateş edilmek

Rüyada ateş edilmek çaresiz insanların çaresi olacak işlere imza atacağına, onlara umut bağlayacağına fakat işlerinin istediği yönde ilerleme göstermeyeceğine, işsiz ise bol kazançlı bir işe sahip olacağına, işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine, büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına, sağlık yönünden de bazı sorunlar yüzünden sık sık doktora gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada ateş edilmek gördüyseniz:

  • Uzun zamandır tanıdığınız kişiler ya da alışılmadık şeyler tecrübe ettiklerinizle ilişkileriniz yaşam boyu dostluk boyutuna geçebilir.

Rüyada üzerine ateş edilmek o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, kişinin evlatlarının artacağına, malının ve parasının da büyüyeceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına ve güzel ve sevinçli günler görüleceğine, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine alamet eder.

Rüyada silahla ateş edilmesi görmek aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına ve işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, birden fazla uğraşı olduğu için konsantrasyon sorunları yaşayacağına, tartışmalı geçecek bir toplantıya gireceğine tabir olunur.

Rüyada silahla havaya ateş ettiğini görmek onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına, rakiplerine karşı güç elde edeceğine, şansının bahtının açılacağına, geleceğinin de umut vadedeceğine delalet eder.

Rüyada kendine silahla ateş edildiğini görmek planların tutmayacağına, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına rivayet eder.

Rüyada birinin size ateş ettiğini görmek düşmanlarını kaybetmeye, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına tabir olunur.

Rüyada ateşte pişen et görmek en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda son bulacağına ve hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ateş edildiğini görmek daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, onu darda bırakmayacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada silahla havaya ateş edildiğini görmek uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments