Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arzulu öpüşmek

Rüyada arzulu öpüşmek

Rüyada arzulu öpüşmek kabullenemeyeceği durumlara düşeceğine, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine, geri planda kalacağına, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, sabır ve azim göstermesi sayesinde iş hayatında çok daha yükseklere geleceğine, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, yeni bir hayat kuracağına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine inanılır.

Rüyada arzulu öpüşmek gördüyseniz:

  • Farklı alanlarda farklı kişilerin desteğini görebilir, yeteneklerinizi geliştirmek, belli eğitimler almak eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada arzuya kavuşmak özellikle başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, mutluluk verici olayların yaşanacağına, aradığı kişiyi bulacağına inanılır.

Rüyada arzu görmek kısmetinin kendinden yana olacağına, zor bir duruma düşüleceğine ve yapılan hatalar yüzünden eldeki fırsatların kaçırılacağına, tövbelerinin Allah katında karşılık göreceğine rivayet eder.

Rüyada arzu duymak böylece hayatından memnun olacağına, varolan borçların ödeneceğine, gireceği çok büyük bir ortaklıkta ihanet göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada arzu ismi görmek rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, yaşadığı olaylardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına alamet eder.

Rüyada arzu etmek kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, birçok sıkıntıya iyi geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada arzulu öpüşmek hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, işinin gücünün rast gideceğine, elinin bollaşacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.