Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arkadaşlarının sevgili olduğunu görmek

Rüyada arkadaşlarının sevgili olduğunu görmek

Rüyada arkadaşlarının sevgili olduğunu görmek düzeninin yeniden sağlanacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine, uzun ve hayırlı bir ömre, rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine, ihtiyaçlarını karşılamakta büyük sıkıntı çekeceğine, esenliğe kavuşulacağına, inancı ile ilgili kafasına takılan her konuyu bu kimse ile paylaşarak, en doğru şekilde öğreneceğine, önemli ve ciddi işler yapacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşlarının sevgili olduğunu gördüyseniz:

  • Aynı an da çok fazla konuyla ilgileniyor olabilirsiniz.

Rüyada en yakın arkadaşının sevgilisini görmek gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, kazanılacak çok büyük bir başarının ardından sevilen bir arkadaşla işlerin daha da büyütüleceğine ve kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, hasta ve üzgün olacağına alamet eder.

Rüyada sevgiliyi arkadaşla görmek mutlu olacağına ve güleceğine, asla yapmam dediği şeyleri yapacağına, bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına ancak zaman zaman kendisini kötü hissedeceğine, kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına inanılır.

Rüyada iki arkadaşının sevgili olduğunu görmek ortaya konulacak olan çalışmaların ve projelerin hayır getireceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşı sevgilisiyle görmek sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, amaçlarına ulaşmaya, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına delalet eder.

Rüyada erkek arkadaşla sevgili olmak yakın zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, şartlarının da zenginleşeceğine, geri planda kalacağına tabir olunur.

Rüyada bir arkadaşınla sevgili olduğunu görmek yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, ana baba dualarının alınacağına, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına, herkes tarafından saygı göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgilinin en yakın arkadaşıyla öpüşmek sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşını sevgilin olarak görmek kişinin merhameti sayesinde her canlıya ihtimam göstereceğine, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, bu sayede her geçen gün daha ünlü olunacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments