Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arkadaşla selamlaşmak

Rüyada arkadaşla selamlaşmak

Rüyada arkadaşla selamlaşmak hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, mutluluğun ve kazancın azalacağına, hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, daha sonra yapılan araştırmalar sayesinde bu durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, belalı kimselerle karşılaşacağına, çevresindeki bazı insanlardan büyük bir ihanet göreceğine, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine ve sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına inanılır.

Rüyada arkadaşla selamlaşmak gördüyseniz:

  • Sağlığınız iyi, son derece düzenlisiniz.

Rüyada arkadaşla selamlaşmak bir anda sorunların gün ışığına çıkacağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşa selam vermek sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına, zor ve sorunlu bir döneme gireceğine, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşlarla selamlaşmak resmi bir göreve getirileceğine ve üst makamlara çıkacağına, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşına selam vermek büyük miktarlarda paralar kazanacağına, eski arkadaşlarla çok fazla görüşülemeyeceği gibi, yeni bir çevre edinileceğine, mevki makam sahibiyken işten olunacağına işarettir.

Rüyada kabristana selam vermek istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, haksızlıklara maruz kalınacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, resmi bir göreve getirileceğine, hayatının güzelleşeceğine ve işlerinin de kolaylaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada birine selam vermek gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, zarar edilen işlerin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada erkekle selamlaşmak atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, başka işlere girme konusunda cesaret vereceğine, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, iyi olan hayatının ve hayat şartlarının kısa süre içinde olumsuz yönde değişmeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada salavat getirerek selamlaşmak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu çalışmalar sayesinde hayırlı ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağı ve hayırlı kişiler ile iş ortaklıkları yapılacağına, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine, işlerinin kısa zamanda açılacağına delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments