Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arkadaşının hamile olduğunu duymak

Rüyada arkadaşının hamile olduğunu duymak

Rüyada arkadaşının hamile olduğunu duymak kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine ve hayatının toparlanacağına, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine, rakiplerin teker teker alt edileceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşının hamile olduğunu duymak gördüyseniz:

  • Bazı konuları hafife alıyor ya da gözden kaçırıyor olabilirsiniz.

Rüyada arkadaşını hamile duymak tüm işlerini belli bir plan ve program üzerinden yürüteceğine, kişinin rahat bir nefes alacağına, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşını hamile olduğunu duymak büyük zorluklar yaşayacağına, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, emeklerinin yarıda kalacağına delalettir.

Rüyada bir arkadaşının hamile olduğunu duymak onların mutlu haberlerini alacağına, yapılan işte büyük başarı sağlanacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşının hamile olduğunu duymak istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, büyük başarılar kazanacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine yorulur.

Rüyada arkadaşın hamile olduğunu duymak fesat kimselerin çıkacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, sıkıntılarını çözeceğine işarettir.

Rüyada hamilelik duymak daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, zenginliği bulacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine tabir olunur.

Rüyada yakınının hamile olduğunu duymak bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, rahatın kaçacağına işaret etmektedir.

Rüyada hamile olduğunu duymak bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine, sevginin ve huzurun hâkim olacağına, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.