Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arkadaşını tesettürlü görmek

Rüyada arkadaşını tesettürlü görmek

Rüyada arkadaşını tesettürlü görmek çok başarılı işler gerçekleştireceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, kısmetinin açılacağına, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, çok büyük bir çalışma yapılacağına, yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşını tesettürlü gördüyseniz:

  • Sonunda, tekerleğin icadından beri ertelediğiniz belli bir konu hakkında karar verebilirsiniz ya da vermeniz gerekebilir.

Rüyada arkadaşını tesettürlü görmek şansının ve bahtının açık olacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük ve mutluluk dolu gelişmeler yaşayacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına yorulur.

Rüyada arkadaşının tesettüre girdiğini görmek üzüntü duyacağına, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, büyük paralar kazanan kişilerin bir anda kayıplar yaşayarak fakirleşeceklerine, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına işaret eder.

Rüyada bir arkadaşının tesettüre girdiğini görmek ertelenen bir tatile çıkılacağına, sağlığının ve ağız tadının da hep yerinde olacağına, kendisine yeni uğraşlar bulacağına tabir olunur.

Rüyada başka birinin tesettüre girdiğini görmek hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, ticarette büyük bir itibar kaybedeceğine, Stresli ve zor günlerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz tesettür giymek verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına alamet eder.

Rüyada başkasının tesettüre girdiğini görmek önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına, herşeyin fazlasına kavuşacağına, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine alamet etmektedir.

Rüyada tesettüre girmek bir sebeple maddi ve manevi olarak büyük bir sorun yaşanacağına, şansın döneceğine ve yardım edilen kişilerden büyük hayır duaları alınacağına, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz tesettür görmek yaşamın güzelliklerle dolacağına, rahata ereceğine, kurtuluş yollarına ulaşacağına, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments