Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arkadaşa sarılmak

Rüyada arkadaşa sarılmak

Rüyada arkadaşa sarılmak mubah olmayan yollara sapacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden de ödün vereceğine, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, çok büyük sıkıntıya düşeceğine, tüm özlemini gidereceğine ve çok mutlu olacağına, sonucun kendisi için çok iyi olacağına, küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşa sarılmak gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınız, aileniz veya sosyal herhangi bir grupla bir araya gelmenizi sağlayacak planlar yapabilirsiniz.

Rüyada eski bir arkadaşına sarılmak iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine ve çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, önüne pek çok imkan sunulacağına, üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada yakın arkadaşla sarılmak elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına ve hem maddi hem manevi olarak kişiye çok büyük darbe indireceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski arkadaşlara sarılmak iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, hayallere kavuşulacağına tabir olunur.

Rüyada bir arkadaşla sarılmak karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, can sıkıntısından, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada yakın arkadaşına sarılmak insanlar tarafından daha çok sevileceğine, kendisi hakkında olumsuz fikirleri olan insanların fikirlerini baştan sona değiştireceğine ve çok büyük bir rahatlama yaşayacağına, ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, projenin gerçekleştirileceğine, işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşa sarıldığını görmek onları gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine, okumuş, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada arkadaşlarına sarılıp ağlamak azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, şifa bulacağına, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine delalet eder.

Rüyada arkadaşının sarı elbise giydiğini görmek hayata karşı beklentilerini kaybedeceğine, yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine, ağız tadını, neşesini kaybedeceğine işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kullanıcı

Rüyamda en yakın arkadaşıma sarılıyorum ve kokluyorum yorumlarsanız sevinirim

Kullanıcı

Çok teşekkürler