Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arkadaş ve sevgilisini görmek

Rüyada arkadaş ve sevgilisini görmek

Rüyada arkadaş ve sevgilisini görmek kazancının azalacağına ve zor duruma düşeceğine, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine ve işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, güzel bir şekilde devam eden ve büyük kazanç beklentisi ile yapılan bir projenin askıya alınacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, sorunlarının biteceğine, kendi işlerine bakmaları için baskı yapacağına, sorunlarının günden güne artacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaş ve sevgilisini gördüyseniz:

  • Başladığınız işleri bitirmelisiniz.

Rüyada arkadaşını sevgilin olarak görmek huzursuzluklara neden olacak sözlerin duyulacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının sevgilin olduğunu görmek sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, borçlarını ödeyeceğine, hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşının sevgilisiyle öpüşmek sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşının sevgilisiyle yatmak eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, kalp kırıklığı olacağına, kısmetlerinin açılacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşını eski sevgiliyle görmek eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine, mal varlığında kayıplar yaşayacağına ve para kaybedeceğine yorulmaktadır.

Rüyada arkadaşını sevgili olarak görmek yeni fırsatlar sunulacağına, gerginliğin biteceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına alamet eder.

Rüyada yakın arkadaşıyla sevgili olduğunu görmek sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kalacağı gibi, konforundan da ödün vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yakın arkadaşını görmek varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, sıkıntılarının biteceğine, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments