Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada arabayla uçurumdan düşerken kurtulmak

Rüyada arabayla uçurumdan düşerken kurtulmak

Rüyada arabayla uçurumdan düşerken kurtulmak hayırlı haberler alınacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masabaşı bir işe girileceğine, insanlardan takdir toplayacağına, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, bir sebeple insanlar ile arasının açılacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve itibarının da artacağına, düştüğü zor durumdan kurtulacağına, ticarette ilerleyeceğine ve kazançlı işlere girerek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına inanılır.

Rüyada arabayla uçurumdan düşerken kurtulmak gördüyseniz:

  • Karşınıza çıkan kişiler güven telkin etmiyor olabilir.

Rüyada arabayla uçurumdan düşerken kurtulmak deyim yerindeyse adeta içine düştüğü cehennem gibi günlerden kurtaracağına, büyük bir rahatlama yaşayacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine tabir olunur.

Rüyada uçurumdan düşüp kurtulmak hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine, hayatının ortalarına gelmiş, yaşamda bazı şeyleri tecrübe etmiş kimseler için sürpriz gelişmeler yaşanacağına, birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada uçurumdan düşerken kurtulmak zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine, iş yaşamında yaşayacağı olumsuzlukları aile hayatına da yansıtacağına delalet eder.

Rüyada başkasının arabayla uçurumdan düştüğünü görmek geçim sıkıntısı yaşayacağına, karamsar olacağına, canının derdine düşeceğine, çok büyük kazançlar getireceğine, kazancının günden güne arttıracağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine yorulmaktadır.

Rüyada arabayla uçuruma düştüğünü görmek atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, garanti olacak makama oturacağına, kariyer edineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arabayla uçurumdan düştüğünü görmek sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, üzüleceğine ve ağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada uçurumdan düşen araba görmek karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına, aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, yeni kısmetlere nail olacağına inanılır.

Rüyada uçuruma düşmekten kurtulmak zorluk çekilen bir dönemin geride kalacağına, dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

  1. Rüyamda abim eşi ve çocuklarıylaydık arabada geri giderken uçurumdan düştük ancak suya varmadan uyandım.

    • Rüyanız hayır olsun,
      Bu rüya müjdeye, gelire ve yola delalettir. Rüya yorumuna göre alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına; önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına; uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine yorulur.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.