Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada araba anahtarı aramak

Rüyada araba anahtarı aramak

Rüyada araba anahtarı aramak sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, sıkıntıların tekrarlanmaması için çeşitli önlemler alınacağına, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, yeni mallara sahip olacağına, kötü kişilerle karşılaşılacağına, büyük zarar verecek kişilerle muhatap olacağına, sıkıntılarının kısa süreceğine, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına, gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına yorulur.

Rüyada araba anahtarı aramak gördüyseniz:

  • Üzerinde anlaşılması zor bir konu kendini tekrar edebilir.

Rüyada araba anahtarı aramak sorunların tatlıya bağlanacağına, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine yorulur.

Rüyada anahtar aramak sıkıntılarının sorunlarının biteceğine, dedikoduya, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok rahat, huzurlu ve mutlu bir hayata adım atacağına alamet eder.

Rüyada anahtar aradığını görmek toplumdan kendisini soyutlayarak yalnızlığa düşeceğine, günahlarından kurtulmak için Allah’a sığınacağına, hane içinde tartışmaların başgöstereceğine delalet eder.

Rüyada çantada anahtar aramak sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına delalet eder.

Rüyada anahtarı aramak aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, mutluluğunun büyüyeceğine, zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine ve zengin olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada araba anahtar görmek üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, buna rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine, ekmeğinin azalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada araba anahtarının kırıldığını görmek karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına, keyifli olacağına, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına inanılır.

Rüyada araba ve anahtar görmek Allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, zorluğa ve darlığa düşeceğine, bundan sonrası için de tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nur

Rüyamda parka gidip arabayı park etmişim ablamda oturuyoruz annem (ölü)onu neden getirmedin diyorlar bir türlü arabanın anahtarını bulup almaya gidemiyorum