Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada anneyi ısırmak

Rüyada anneyi ısırmak

Rüyada anneyi ısırmak işsiz kalmaya, uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına, kişinin işinden atılacağı ya da kovulacağına, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, daha önce hiç başa gelmeyen olaylarla karşılaşılacağına, ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına delalet eder.

Rüyada anneyi ısırmak gördüyseniz:

  • Size karlı bir iş teklif edebilirler.

Rüyada annesini köpek ısırdığını görmek eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına, bu sayede kazançlı adımlar atılacağına, kısa zaman içinde şirketin daha da büyüyeceğine, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada anneyi ısırmak evlatlarını bu kavramlarla büyüteceğine, özellikle değer verilen, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, malını ve parasını sağlama alacağına işarettir.

Rüyada leyleğin ısırdığını görmek iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, herhangi bir sorun karşısında işi bilen birisine danışılacağına delalet eder.

Rüyada kartalın ısırdığını görmek manevi bir rahatlama yaşanacağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada yılanın kendini ısırdığını görmek sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına, kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına, gelecekte güzel günlere kavuşacağına, bir daha böylesine aciz durumlara düşmeyeceğine delalettir.

Rüyada karıncanın elini ısırdığını görmek maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına delalet eder.

Rüyada bacağını köpek ısırdığını görmek aksiliklerin baş göstereceğine, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına rivayet eder.

Rüyada örümcek ısırmak sorunların hallolacağına, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments