Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada anneyi felç görmek

Rüyada anneyi felç görmek

Rüyada anneyi felç görmek maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına, sorunlu geçen bir dönemin sona ereceğine, sıkıntılarının son bulacağına, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, bu sayede hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, kazancının hiç azalmayacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada anneyi felç gördüyseniz:

  • Entelektüel zevklerinizi geliştirmek için etkinliklerde bulunmalı, aktif bir yapı içinde olmalısınız.

Rüyada annenin felç olduğunu görmek el üstünde tutulur hale geleceğine, bolluk, bereket, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına, sevilen bir kişinin gelmesi ile uzun bir süreden beri sıkıntı veren bir durumun ortadan kalkacağına, bu sayede işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine rivayet eder.

Rüyada anneyi felç görmek bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada annemin felç olduğunu görmek güç ve kudret sahibi olacağına, üzüleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, sıkıntılarının gittikçe daha kötü bir hal alacağına, sevdiği kişilerden zarar göreceğine alamet eder.

Rüyada anneyi felçli görmek birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına, rahatın yerine geleceğine, kendisi gibi iyi niyetli insanlarla karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada annesinin felç olduğunu görmek makamından olacağına, sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, yaşamın da daha kolay bir hale geleceğine, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada annemi felçli görmek elinde bulunan işleri de çok kısa zamanda ve pek zorluk çekmeden bitireceğine, kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına, büyük bir tartışma yaşayacağına, bu tartışmadan ötürü çok zarar edeceğine alamet eder.

Rüyada annesinin felç geçirdiğini görmek ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, yaşama dört elle sarılacağına ve gelecek ile ilgili beklentiler içine gireceğine, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine inanılır.

Rüyada annesini felçli görmek yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine ve hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.