Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada anneye altın vermek

Rüyada anneye altın vermek

Rüyada anneye altın vermek sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, her işinden yana büyük başarılar elde edeceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına, ancak daha sonra yakınlarından birinin vereceği destekle toparlanacağına, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına alamet eder.

Rüyada anneye altın vermek gördüyseniz:

  • Anlamadığınız konularda daha fazla bilgiye sahip ya da aklı farklı çalışan kişilerden fikir alabilirsiniz.

Rüyada annesinin kolunda altın bilezik görmek hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş anneden altın almak iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, çok kötü ve üzüntülü dönemler yaşandıktan, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğradıktan sonra rüya sahibinin, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına delalet eder.

Rüyada annenin ayağının altını öpmek gördüğü gerçekler yüzünden moralinin bozulacağına, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, rüya sahibinin çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına işaret eder.

Rüyada annemin kolunda altın bilezik görmek kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada annesinden altın almak bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve sonraki dönemlerde bu durumdan kaynaklanan sıkıntılardan çok çekeceğine, borçların ödenememesi yüzünden alacaklıların kapıya dayanacağına, kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine inanılır.

Rüyada anneye altın takmak kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, maddi ve manevi olarak zora düşüleceğine, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada annesinin altın verdiğini görmek mutlu bir yuvaya sahip olacağına, başarı için fırsatların artacağına, hayatın belli bir düzene oturacağına, işlerin büyüyeceğine, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada anne ve altın görmek Allah’ın kendisinden yana olacağına ve kişinin beklediğine, sabrettiğine ve dua ettiğini değeceğine, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından uzun bir zaman boyunca kurtulamayacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elf

Kardeşimin doğum gününde arkadaşlarından birinin annesi benim anneme 100gr altın veriyordu