Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada annesinin yemek yediğini görmek

Rüyada annesinin yemek yediğini görmek

Rüyada annesinin yemek yediğini görmek yaptığı her işle daha fazla tanınacağına, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, kısmetin bir dönem için değil daimi olacağına, öfkeli hareketlerde bulunacağına işaret etmektedir.

Rüyada annesinin yemek yediğini gördüyseniz:

  • Sevdiklerinizin de desteğiyle cazibeniz artıyor.

Rüyada ölmüş anneye yemek yedirmek başarılı işlere imza atılacağına, çok üst mevkilere yükseleceğine, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına delalet eder.

Rüyada annesinin yemek yediğini görmek bir koyduğu işten üç alacağına, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, hedeflerinin başarıya ulaşacağına, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına rivayet eder.

Rüyada anneye yemek yedirmek rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine, uzun zaman sonra çok sevineceği olaylar yaşayacağına, dertlerine derman bulacağına inanılır.

Rüyada bir çocuğa yemek yedirmek hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, uzun yıllar boyunca konuşulacağına, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, zayıflayacağına, pek çok aksilikle boğuşmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada düğün yemeği yediğini görmek geçim derdi çekmeyeceğine, nimet bolluğu yaşayacağına, daha sonra çok hayırlı adımlar atacağına, yuva kurmasına yardımcı olunacağına inanılır.

Rüyada üzüm yemek ve yedirmek yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, eksiklerinin farkına varacağına, kazancın, mutluluğun ve sağlığın daim olacağına alamet eder.

Rüyada bebek yemek yedirmek anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada erkek çocuğa yemek yedirmek ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine, toplumdan kendisini soyutlayarak yalnızlığa düşeceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments