Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada annesinin yaralandığını görmek

Rüyada annesinin yaralandığını görmek

Rüyada annesinin yaralandığını görmek yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, hanesine bolluk geleceğine, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, kazançların artacağına, rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına, bundan sonra çok daha dikkatli olacağına ve sorun ortaya çıkmadan müdahale edeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına işaret etmektedir.

Rüyada annesinin yaralandığını gördüyseniz:

  • Açığa çıkan şeyleri dikkatle dinlemelisiniz.

Rüyada annesini yaralandığını görmek sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, stres ve yaşanacak sinir harbi yüzünden hasta olunacağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına ve iş için oluşturduğu projeler ile büyük çok kazanç elde edeceğine, kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına alamet eder.

Rüyada annemin yaralandığını görmek kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine, parasının pul, malının da hiç olacağına delalet etmektedir.

Rüyada annesinin yaralandığını görmek aşama kaydedeceğine, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, hiç yokluk ya da darlık çekilmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada annenin yüzünde yara görmek elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına ve rahat edileceğine, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, girmek istediği ancak destek bulamadığı bazı projelere girmek için çok büyük destek alacağına delalet etmektedir.

Rüyada annenin yaralandığını görmek bir sebeple bazı kişilerle görüşüp çıkış yolları arayacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada akrabanın yaralandığını görmek bir sebeple uzunca bir süre sorun yaşayacağına, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına, rüyayı gören kişinin kendi işine sahip olacağına, yeni bir ev alınacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin yoluna gireceğine, uzun süre cesaretini toplayamayacağına tabir olunur.

Rüyada sırtta yaralar görmek sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, rüyayı gören kişinin kendisi işini kuracağına, hastalanacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, kötü günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karın yara olduğunu görmek bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, evdeki nimetin çoğalacağına, eşyaların yenileneceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

  1. Rüyamda evimizde tanımadığım bir kadının elinde kılıç vardı ve kılıcı annemin karnına sapladı. Ben hemen ambulansı aradım ama ambulans evimizin kapısına kadar gelip geri gitti. Annem ise ambulansa gerek olmadığını söyledi. Tekrar tekrar aradım ama gelmedi.Annem normal bir şekilde hiçbirşey olmamış gibi duruyordu. Yarası ise çok az kaynayıp durmuştu.Bunun anlamı nedir?

    • Rüyanız hayır olsun,
      Görülen rüya sağlığa, hayırlara ve fırsatlara delalet eder. Rüya alimlerine göre geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine; hayırsız bir işin dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine; alınacak destekler sayesinde sorunların çözüleceğine ve ele geçen fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına alamettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.