Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada annenin uyardığını görmek

Rüyada annenin uyardığını görmek

Rüyada annenin uyardığını görmek kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, işinde terfi edeceğine, arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, sahip olduklarından ve Allah’ın kendisine sunduklarından razı geleceğine, tatsızlıkların sona ereceğine, eve huzur dolacağına, sorunlarının sona ereceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, herkesin karşısında düğme ilikleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada annenin uyardığını gördüyseniz:

  • Şikayet etmeksizin tartışılan konularda değişiklik yapmaya odaklanmanız olumlu sonuçlar elde edilmesini sağlayabilir.

Rüyada annenin uyardığını görmek şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına tabir olunur.

Rüyada anneyi uyarmak kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, ilerlemesi gerekirken, geriye doğru gideceğine, hastalıkların biteceğine, gözyaşının dineceğine ve rüyayı gören kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşını uyarmak sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, içinden çıkamayacağı hallere düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birilerini uyarmak kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, mesleki anlamda da çok daha donanımlı ve bilgili hale geleceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına rivayet eder.

Rüyada insanları uyarmak iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, kolaylığa kavuşacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine işaret etmektedir.

Rüyada birini uyarmak sevilen bir eşyanın çalınacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada anneyi deli görmek hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, üzüntülerin biteceğine, inancı, umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına inanılır.

Rüyada anneye bağırmak görmek Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, ettikleri duanın kabul olacağına, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, bu kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir yorum

  1. Rüyamda annem beni uyarıyordu.
    Tam hatırlamıyorum ama ya bi kız için yada bi erkek
    için uyarıyordu.
    Ama nazik şekilde uyarıyordu kızarak uyarıyordu .
    Tabiri nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.