Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada annemin hamile olduğunu duymak

Rüyada annemin hamile olduğunu duymak

Rüyada annemin hamile olduğunu duymak hayırlı başlangıçlar yapacağına, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına, başarısının artacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde tüm isteklerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, bir koyulan işten yüz kazanılacağına, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, hayal edilen herşeye kavuşacağına yorulur.

Rüyada annemin hamile olduğunu duymak gördüyseniz:

  • İş yerinizdeki sıkıntılarınız sürmekle birlikte para konularında önemli ferahlamalarınız olabilir.

Rüyada annenin hamile olduğunu duymak sağlam ve sarsılmaz bir koltuğa oturacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine delalet eder.

Rüyada annemin hamile olduğunu duymak çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, hasret çeken sevgililerin kısa zamanda kavuşacaklarına ya da sevilen kişiyle sürpriz bir karşılaşma olacağına işarettir.

Rüyada anneyi hamile duymak iş yerinde sürekli huzursuzluk çıkardığı için ikaz alacağına, yapılan çalışmaların eskisi gibi kazanç getirmeyeceğine, zaman zaman öfkesine hakim olamayarak kırıcı sözler sarf edeceğine rivayet eder.

Rüyada annesinin hamile olduğunu duymak bir sağlık sorunu yaşanacağına, rüya sahibinin tüm korkularından ve günahlarından arınacağına, rahatının ve sağlığının bozulacağına, kazancının düşeceğine işarettir.

Rüyada hamile kalacağını duymak kazancını birkaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, muradına eremeyeceğine delalettir.

Rüyada hamile olduğunu başkasından duymak bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına, rüya sahibinin bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine, üzüntülü bir döneme girileceğine inanılır.

Rüyada tanıdığının hamile olduğunu duymak ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine delalet etmektedir.

Rüyada komşusunun hamile olduğunu duymak sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.