Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada altın küpe almak

Rüyada altın küpe almak

Rüyada altın küpe almak deneyim kazanacağına, çalışmalarının yarıda kalacağına, büyük maddi ve manevi problemler yaşayacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, çok iyi bir duruma geleceğine ve daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına, keyfin kaçacağına, üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine, elinde avucunda olanı yitireceğine ve adeta ortada kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada altın küpe almak gördüyseniz:

  • Özel hayatınızla ilgili mevcut problemlerden kaçmaya çalışmanız olayları alevlendirebilir.

Rüyada altın gümüş küpe görmek eski bir davanın tekrar açılacağına, zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına, hoşluklarla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada altın küpe düşürmek hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına, müşkül durumların üstesinden geleceğine, düşmanlarını kaybetmeye işaret eder.

Rüyada hediye altın küpe görmek hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, sorun üstüne sorun yaşanacağına ve maddi açıdan çok kötü bir işe girileceğine, eline çok hayırlı ve güzel fırsatlar geçeceğine tabir olunur.

Rüyada kulağında altın küpe görmek hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, olumsuz haberler alacağına, üzüleceğine, rızkının azalacağına yorulur.

Rüyada altın küpe kolye görmek yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada altın küpenin tekini kaybetmek yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, yatırılmış olan tüm parasının kar edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kulağına altın küpe takmak kişinin can derdine düşeceğine, kıskanç kişiler tarafından aile bireylerinin arasına nifak sokulacağına, duymadığı sözleri duyacağına ve hiç şahit olmadığı bazı gerçeklere tanıklık edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada altın küpe kaybettiğini görmek çok kötü günler geçirip dedikodu çıkaran kişi ya da kişiler ile büyük bir tartışma yaşayacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, hayatı boyunca şansının yaver gideceğine, geleceğinin parlak olacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.