Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada altın kordon takmak

Rüyada altın kordon takmak

Rüyada altın kordon takmak yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, parasına da para ekleyeceğine, mutsuz, üzgün ve karamsar olacağına, haksızlık yapmayacağına, her zaman hürmet göreceğine, aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına işaret eder.

Rüyada altın kordon takmak gördüyseniz:

  • Kendinize yeni yollar yeni ufuklar açıyorsunuz.

Rüyada altın kordon takmak sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, sağlığının geri geleceğine, işlerinin açılarak kazancının çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada kordon takmak çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, büyük başarılara imza atacağına, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, eline geçen iş fırsatlarını çok daha rahat bir şekilde değerlendireceğine, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına inanılır.

Rüyada altın kordon görmek yapacağı bu büyük hatadan dönmek yerine inatçı bir tutumla devam ederek gelecekte büyük mutsuzluklara neden olacak adımlar atacağına, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine işaret eder.

Rüyada kordon bağı kesmek yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, daima afiyette olacağına, verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine yorulmaktadır.

Rüyada saat kordonu görmek toplumda itibar ve takdir toplanacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına inanılır.

Rüyada mavi kordonlu saat görmek sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, kazancını iki kat arttıracağına, kendisine zafer getirecek yatırımlara gireceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bebek kordonu kesmek sevdiği kişilerden alacağı destek sayesinde çok mutlu olacağına ve sevineceğine, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, hayırlı bir kısmet ile dünya evine girileceğine ve rahat bir hayata sahip olunacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz kordonlu saat görmek tartışma, kavga ve stresin bir türlü sona ermeyeceğine, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments