Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada alkol görmek

Rüyada alkol görmek

Rüyada alkol görmek yaptığı işlerden çok para kazanacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, çok zor durumlara düşeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına, gelir elde edeceğine, doğru adımlar atacağına, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada alkol gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız yenileniyor, heyecan verici ilişkiler söz konusu olabilir.

Rüyada alkol alanı görmek alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına, fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, büyük sorunlar ve üzüntüler yaşayacağına işarettir.

Rüyada birinin alkol içtiğini görmek büyük kazançlar sağlayacağına, kişinin güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini de koruyacağına, parasız ve ekmeksiz kalacağına yorulur.

Rüyada alkol içen birini görmek edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, zorlukların bir anda biteceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, bir sebeple maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine ve sağlık sorunları ile uğraşılacağına inanılır.

Rüyada birini alkol içerken görmek iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına ama bu sorunun kısa süreli olacağına ve daha sonra işin düzgün bir şekilde ilerleyeceğine, eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, anne ve babanın kalbinin kırılacağına alamet eder.

Rüyada alkollü araba kullanmak dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, yarar sağlamayacağına, verilen emeklerin boşa gideceğine işarettir.

Rüyada orucu alkolle bozmak zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, geçmişi unutup geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşını alkollü görmek eski bir hastalığın nüksedeceğine, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine rivayet eder.

Rüyada alkollü namaz kılmak işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, işlerin açılacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.