Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ağzında ot görmek

Rüyada ağzında ot görmek

Rüyada ağzında ot görmek yapılan işlerde çok hayırlı ve kazanç getirecek çalışmalar yapılacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, rüyayı gören kişinin, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına, idealist kimse olacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine delalet eder.

Rüyada ağzında ot gördüyseniz:

  • Şikayetler veya eleştiriler söz konusu olabilir ya da işle ilgili aksilikler meydana gelebilir.

Rüyada ağzında ot görmek isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, hedeflerine ulaşacağına, kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada otururken görmek kurtulmak için bazı yollar deneneceğine,  parasal sorunların sürmesi ve durumların kötüye gitmesinden ötürü borcun ödenemeyeceğine ve bu yüzden maddi açıdan büyük parasal sıkıntıya girileceğine ancak bu durum yüzünden istenmeyen yollara sapılacağına, işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına, yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına inanılır.

Rüyada kantaron otu görmek çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına ve huzurunun da yerine geleceğine, bir sebeple iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına işarettir.

Rüyada oturmaya gitmek çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ot yıkamak dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına ve ilgi istenen bir işe gereken ilginin verilemeyeceğine, her zaman evlatlarına destek olacağına yorulmaktadır.

Rüyada otururken uyumak kişinin bir müddet özel hayatına zaman ayıramayacak kadar meşgul olacağına, elin bollaşacağına, kazancını birkaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ot balyası görmek maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, kendisine uğur getireceğine, kişinin düşmanlarının varlığına ve onlardan zarar göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada oturarak uyumak işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine işarettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments