Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ağaç merdivenden düşmek

Rüyada ağaç merdivenden düşmek

Rüyada ağaç merdivenden düşmek hayırlı kişilerle dostluk kurup çok mutlu olunacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, elin bollaşacağına, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, zorlukların aşılacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına, ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına yorulur.

Rüyada ağaç merdivenden düşmek gördüyseniz:

  • Bazı şeyler hakkında hipotezlerinizi başka bir aya bırakmanızda fayda var.

Rüyada ağaç merdivenden düşmek yaptıklarıyla sorgulanacağına, yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına, istediği herşeye kavuşacağına işarettir.

Rüyada merdiven çıkarken düşmek kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, edilen duaların Allah katında karşılığını bulacağına, zorlukların bir anda biteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada merdivenlerden düşmek çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, manevi huzurdan da nasipleneceğine, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine inanılır.

Rüyada yüksek merdivenden düşmek işlerin yoluna gireceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına yorulur.

Rüyada merdiven boşluğuna düşmek bununla kalmayarak iflas edeceğine, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine yorulur.

Rüyada merdivenden boşluğa düşmek zararların telafi edileceğine, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, dertlerinden ve dertlerinin verdiği ağırlıktan kurtulacağına, rahat bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tahta merdivenden düşmek yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına işaret eder.

Rüyada merdiven boşluğundan düşmek gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments