Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada adamla tartışmak

Rüyada adamla tartışmak

Rüyada adamla tartışmak üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine, birçok engelin aşılacağına, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, aksiliklerin başgöstereceğine, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine bunun da geçim derdine düşmesine neden olacağına, takdir toplayacak işler yapacağına delalet eder.

Rüyada adamla tartışmak gördüyseniz:

  • Bazılarımızda kimlik bunalımlarına neden olabilir.

Rüyada bir adamla tartışmak ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, yorucu geçen bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada adamla tartışmak hastalıkların da kalıcı olmayacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine ve hayata yeni bir başlangıç yapacağına, kıvrak zekâsı sayesinde de işinde alıp yürüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kavga tartışmak bir türlü işin yoluna girmeyeceğine, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, istediği oranda da eğleneceğine ve keyif duyacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiği insanla tartışmak koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, eşine değerli hediyeler alacağına ve onu mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine, dualarını, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine inanılır.

Rüyada aşık olduğun kişiyle tartışmak hayal kırıklığı yaşayacağına, karamsar olacağına, umutlarını kaybedeceğine, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, sorunlarının biteceğine, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına yorulur.

Rüyada dayısıyla tartışmak kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, büyük kazanç elde edileceğine, çok güzel bir projenin geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini toparlamak için sürekli çaba göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkekle tartışmak yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına, elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine, para biriktirebileceğine yorulur.

Rüyada eltisiyle tartışmak düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments